2 minutes
Etiquetes de la notícia:

Mirai Digital, tot el coneixement i experiència en serveis de màrqueting digital especialitzat en hotels a la teva disposició

En españolin Englishen françaisem português.

Que és miraidigital?

Tots els serveis de màrqueting digital, que anem prestant als nostres clients hotelers que ja treballen amb el motor de reserves de Mirai, ara disponible a qualsevol hotel o cadena. Més de 15 anys d’experiència en màrqueting digital especialitzat exclusivament en el sector hoteler.

miraidigital neix amb l’objectiu d’impulsar la visibilitat del teu hotel a l’entorn digital i accelerar la teva venda directa, maximitzant la inversió i amb independència de quin sigui el teu motor de reserves.

Quins canals de màrqueting digital gestionem?

Els nostres serveis estan orientats a captar més venda directa, pel que competim amb les OTA per captar als teus clients potencials, i ho fem als següents canals:

Search Engine Marketing o SEM:

  • Google.
  • Bing.

Display marketing: prospecting i retargeting, mitjançant la xarxa de display de Google.

Metasearch: Connectivitat i gestió:

Paid Social:

  • Facebook Ads.
  • Instagram Ads.

mirai-digital-marketing-services-hotels-big-800

És tan important el màrqueting digital?  

La inversió en màrqueting resulta fonamental per a qualsevol hotel amb presència online i amb un objectiu de general vendes directes. Invertir en màrqueting digital assegura la visibilitat del teu negoci, però fer-ho mitjançant experts en màrqueting hoteler garanteix a més en rendibilitat de la inversió òptima i 100% alineada amb la teva estratègia de distribució.

Si no tinc el motor de reserves de Mirai, puc accedir als serveis de miraidigital?

Sí. Hem concebut miraidigital per a oferir els nostres serveis de màrqueting digital a qualsevol cadena o hotel individual, amb independència del motor de reserves que tinguin al seu web.

Estic fent servir el motor de reserves de Mirai, podeu gestionar les meves campanyes de màrqueting online des de miraidigital?

I tant! Ser client del nostre motor de reserves et dóna accés sense cost afegit a molts dels serveis de màrqueting digital on el nostre equip de miraidigital s’encarregarà de gestionar les teves inversions. Si vols saber-ne més o estàs interessat en un servei en concret, sol·licita informació al teu Account Manager.

Quant costa contractar els serveis de gestió de miraidigital?

Les condicions varien en funció del nombre de canals que vulguis que gestionem, el nombre d’hotels, els mercats en els quals es realitzin les campanyes i la inversió dedicada. Pots robar més informació a https://es.mirai.com/ca/serveis/digital/ i contactar amb el nostre equipo d’experts perquè puguin facilitar-te un pressupost personalitzat: digitalsales@mirai.com.

Quins clients ja confien en miraidigital?

Cadenes hoteleres com Sandos, Iberostar, HM, Santos, Room Mate, SB, Acta, Gloria, Adrián, Catalonia o Playa Senator ja confien la connectivitat a metacercadors o la gestió de les seves campanyes a miraidigital.